Ahşap Pencere

Ahşap Pencere

Ahşap Pencere Ve Özellikleri

 1. Geçmişten Günümüze Önemini Yitirmeden Koruyabilen Nadir Dekorasyon Yapılarından Olan Ahşap Pencereler,
 2. Gelişen Teknoloji Ile Birlikte Yeni Bir Çok Üretilen Daha Dayanıklı Malzemelere Rağmen Sağladığı Estetik Görüntü Ve Dekorasyona Olan Olumlu Etkisi Açısından Önemini Ve Değerini Yitirmeden Bugünlere Gelebilmiştir.
 3. Buna Göre Bakımlarının Diğer Malzemelere Göre Daha Zor Olduğunu Bilmekle Beraber Kaliteli Işçilik Ve Ahşap Bir Malzeme Ile Yapılan Her Model Pencerelerin Evin Hem Iç Hem De Dış Görünüşüne Olumlu Etki Yaptığını Söyleyebiliriz.
 4. Mobilya Ve Kerestecilik Faaliyetinin Çok Gelişmiş Olması Sebebiyle Farklı Bir Çok Modelde Ve Farklı Ağaç Çeşitlerinden Yapılmış Şekilde Bulabileceğimiz Ahşap Pencereler
 5. Bu Durum Sayesinde Farklı Ihtiyaçlara Ve Farklı Tasarımlara Göre De Çeşitli Faydalar Sağlarlar.
 6. Ayrıca Son Dönemde Ahşap Malzemenin Estetik Güzelliği Ile Diğer PVC Gibi Dayanıklı Malzemelerin Bu Katkısı Birleştirilerek Ahşap Kaplamalı Pencere Sistemleri De Ortaya Çıkmış Ve Çok Tercih Edilmeye Başlanmıştır.
 7. Özellikle Eski Ahşap Modellerin Isı Ve Ses Yalıtımı Konusunda Diğer Malzemelere Göre Yetersiz Kalması Üreticileri Bu Tarz Alternatif Dekorasyon Arayışlarına Itmiştir. Ahşap Pencere Ve Özellikleri Konusunda Geniş Bir Yelpaze Açılımı Söz Konusudur.
 8. Ancak Bu Tür Arayışlar Sebebi Ile Ahşap Malzemenin De Yararsız Bir Malzeme Olduğunu Söylemek Yanlış Olur.
 9. Yüzyıllar Boyunca Dünyada Ve Ülkemizde Temel Yapı Malzemesi Olarak Kullanılan Ahşabın Toz Çekmemesi, Nemi Ve Rutubeti Düzenleyici Bir Görev Yapması Ve Düzenli Bakımı Yapıldığında Uzun Ömürlü Bir Yapıya Sahip Olması Gibi Özellikler De Bu Malzemelerin Devrinin Bitmemesini Sağlamaktadır.
 10. Bunların Yanında Isıya Karşı Genleşmemesi Ve Dayanıklı Olması, Çevre Dostu Olarak Doğaya Zarar Vermemesi De Faydalı Özellikler Arasındadır.
 11. Bu Bilgilerin Işığında Seçeceğimiz Ahşap Pencerelerin Uygulanacağı Bölgeye Göre Seçilmesi Çok Önemlidir. Buna Göre Bulunduğu Mekanın Renk Ve Tasarım Ve Fiziksel Özelliklerine Göre Bir Çok Farklı Çeşit Ve Model Bulunmaktadır. Model Seçeneklerini Başlıca Klasik Ve Elegant Olarak Ayırabiliriz.
 12. Penceremizi Seçerken Ya Büyük Yapı Üreticilerinde Genellikle Hazır Bulunan Seçeneklerden Yararlanabiliriz Ya Da Daha Küçük Işletmelerde Kendi Isteğimize Göre Bir Dizayn Oluşturabiliriz. Fiyat Konusunda Pek Fark Bulunmayan Bu Iki Seçeneğin Dışında Büyük Üreticilere Kendi Dizaynımızda Bir Pencere Yaptırmak Fiyat Açısın

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:


info@ahsap.gen.tr

GSM:0 542 273 26 27

 Ekonomi ve İş Dünyası Ekonomi ve İş Dünyası

info@ahsap.gen.tr

GSM:0 542 273 26 27

 

AMERİKAN KAPI,MELAMİN KAPI,LAMİNAT KAPI,CNC MDF KAPI,CNC LAKE KAPI,MDF KAPI,PVC KAPI,MEMBRAN KAPI ÜRETİMİ


Farklı mekanlara farklı çözümler sunan KALFASAN AHŞAP modern, klasik, yerel ve sektörel değişik birçok mekana uygun üretimlerle tüm taleplere cevap verebilir durumdadır. Hergün kendisini teknik olarak besleyen ve tecrübesini zenginleştiren deneyimli kadrosu ile zaman-fiyat-kalite üçgenindeki tüm beklentilere cevap vermektedir. Birinci sınıf malzemeden uluslararası standartlarda Amerikan Kapı, Amerikan Panel Kapı, Lake Kapı, Cnc Lake Kapı, Cnc Mdf Kapı, Mdf Kapı, Laminat Kapı, Laminat Kaplamalı Kapı, Mikro Laminat Kapı, Melamin Kapı, Melamin Kaplamalı Kapı, Ahşap Kapı, Ahşap İç Oda Kapı, Ahşap Kaplamalı Kapı, Kaplamalı Kapı, Pvc Kapı, Pvc Kaplamalı Kapı, Membran Kapı, Membran Kaplamalı Kapı Ürün Çeşitleri Sipariş Verebileceginiz İller:Adana,Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöll, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin(İçel), Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tekirdağ, Tokat,Trabzon,Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak Üretimi yapıp yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine %100 memnuniyet esaslı kalitesini ispat etmektedir. KALFASAN AHŞAP, 40 yılı aşan sektör deneyiminde eskinin tecrübesi ve yeninin teknolojisiyle geleceğe büyümesini sürdürerek ilerlemektedir.